بعد از ۶ سال، نسخه جدید سایت راه اندازی شد و این صفحات قدیمی صرفا بصورت آرشیو در اینجا قرار گرفته اند. لطفا به بلاگ جدید من مراجعه نمایید.

اردیبهشت ۱۲

بعد از چندین سال همکاری با سایت اکسین ادز و اینکه حالا خدا هم میدونه چقدر از کلیک ها و کمیسیون ها را خوردند مدتی بود که دائم سفارشات وصولی روی حساب می آمد اما به اعتبار اضافه نمی شد و علیرغم بارها ارسال پیام برای مدیریت سایت، هیچ پاسخی دریافت نشد. جدای از این هم کمیسیون ها و درآمد حاصله هم چند ماه هست که واریز نشدند. سایت را گذاشتن به امون خدا و رفتن و دارن مفت و مسلم از تبلیغاتی که امثال من روی سایت هامون میذاریم روز به روز سود میکنن.

سایت اکسین ادز متعلق به شرکت توسعه نرم افزار اوکسین www.osd.ir هست.

در فرصت مناسب هم مستندات و اسکرین شایت هایی که گرفتم را اینجا میذارم.

اسفند ۲۸

Happy New Year

فرا رسیدن نوروز باستانی بر تمامی دوستان، فرخنده باد!!!

خرداد ۳۰

بازم جوملا اما اين دفعه عمده ي كار SEO هست و نه طراحي و قالب كه همونطور كه ميبينيد قالب بسيار ساده هست و از نمونه هاي آماده استفاده شده است.

آموزش نصب دوربين مدار بسته، تلفن سانترال و ….

نكته اي هم در مورد محصولات اين سايت بگم كه تماماً كار صاحب سايت هستن كه ايشون از دوستان خوب من هستن و از بس محصولاتشون عالي و پربار هست، خيلي ها تا حالا بدون اجازه و بصورت دزدي مجموعه هاي آموزشي ايشون را تكثير و اقدام به فروش كرده اند كه توصيه مي كنم اگر قصد ياد گرفتن كار در زمينه سيستم هاي حفاظتي و امينيتي داريد يا صرفاً مي خواهيد خودتون دزدگيري نصب كنيد يا درب اتوماتيك و تلفن سانترال و دوربين مدار بسته و … از اين مجموعه استفاده كنيد و همزمان از پشتيباني فني و ساير خدماتي كه دوست عزيزم ارائه مي دهند لذت ببريد.

فروردین ۲۴

اصلاحات جزیی نسخه ی قبل و افزودن Slideshow به صفحه ی اول:

IAMA Global Trade

شهریور ۲۰

باز هم جوملا:

نوين تاوه

شهریور ۰۴

… و اينك، كاري ديگر به كمك جوملا:

طراح ماشين

مرداد ۲۳

يه كار ديگه با جوملا ۱.۵ و تركيب رنگ و سبكي متفاوت با كارهاي قبليم:

IAMA Global Trade

سايت قبليشون هم در سال ۲۰۰۵ خودم بصورت استاتيك درست كرده بودم كه جزو نمونه كارهاي بسيار اوليه و ساده‌ي من بود. هنوز ولي خيلي چيزها هست كه بايد ياد بگيرم. همچنان هر كار جديدي كه انجام ميدم، چندتا چيز جديد ياد مي گيرم و مي فهمم كه هيچي بلد نيستم!

اردیبهشت ۰۱

برام خيلي جالب بود وقتي ديدم يه sms اومده كه تبليغ اين سيستم كلاهبردار متعلق به شركت پيشتازان (پيك ايران) را ميكنه. اومدم يه سر به سايتشون زدم و ديدم طرح عوض كردن و اخبار كذب درمورد واريز ها نوشتن. Screenshot در ادامه هست و اينكه بنده حاضرم هركي خواست بهش ثابت كنم كه هنوز بعد از ۵ ماه به من بدهكار هستن و انگار نه انگار و هي ميان و ادعا ميكنن كه پول ها را ريختيم. شايد براي هر عضو جديد فقط يكي ۲ ماه پول بريزن اما عاقبتش ميشه مثل من كه ديگه خبري از پول نيست. ضمناً سيستمي با اين همه ادعا هميشه تو خبرهاش غلط املايي هست و مشخص هست كه واقعاً افراد با سواد و تحصيل كرده اي اون را دارم ميگردونن.(به تصوير موجود در ادامه ي متن توجه كنيد)

ادامه … »